Beta 928A — Dopsleutels zeskant
Beschikbare uitvoeringen (21)
| Artikelcode | Uitvoering |
|---|---|
| 009280019 | 19 |
| 009280021 | 21 |
| 009280022 | 22 |
| 009280023 | 23 |
| 009280024 | 24 |
| 009280026 | 26 |
| 009280027 | 27 |
| 009280028 | 28 |
| 009280029 | 29 |
| 009280030 | 30 |
| 009280032 | 32 |
| 009280033 | 33 |
| 009280034 | 34 |
| 009280035 | 35 |
| 009280036 | 36 |
| 009280038 | 38 |
| 009280041 | 41 |
| 009280046 | 46 |
| 009280050 | 50 |
| 009280055 | 55 |
| 009280060 | 60 |
Specificaties
| Productlijn | 928A |
| Merk | Beta |
| Artikelfamilie | 928A |
| Hoofdcategorie | Dopsleutels en toebehoren |
| Aantal varianten | 21 |
Documentatie
| Dopmaat (mm) | 19 or 22 or 21 or 23 or 24 or 27 or 29 or 30 or 32 or 36 or 28 or 33 or 34 or 35 or 38 or 41 or 46 or 50 or 55 or 60 or 26 |
| Merk | Beta, Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
928A_nl.pdf
Download