Beta 910AS/MBM-C18 | Doppendoos met 13 twaalfkant dopsleutels
Complete dopsleutelset van Beta Tools met 13 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren in praktische doos. De set bevat verlengstukken, cardangewricht en wringstaaf voor veelzijdige toepassingen.
Kenmerken
- 13 twaalfkant dopsleutels 3/8"
- 5 toebehoren waaronder verlengstukken en cardangewricht
- Overzichtelijke opbergdoos
- Complete set voor diverse werkzaamheden
Specificaties
| Artikelnummer | 009100926 |
| Gewicht | 2500 g |
| Afmetingen doos | 335 x 145 x 60 mm |
| Aansluiting | 3/8" |
| Aantal dopsleutels | 13 stuks |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910AS_slash_MBM-C18_nl.pdf
Download