Beta 910/42 | 3/8" wringstaaf
Hoogwaardige 3/8" wringstaaf vervaardigd volgens DIN 3122 en UNI ISO 3315 normen. Essentieel gereedschap voor dopsleutel sets en professionele toepassingen.
Kenmerken
- Vervaardigd conform DIN 3122 en UNI ISO 3315
- 3/8" aansluiting voor standaard dopsleutels
- Ergonomische lengte voor optimale hefboomwerking
- Hoogwaardige Beta kwaliteit
Specificaties
| Artikelnummer | 009100854 |
| Aansluiting | 3/8" |
| Lengte | 210 mm |
| Breedte | 30,5 mm |
| Gewicht | 160,2 g |
| Normen | DIN 3122, UNI ISO 3315 |
| Lengte mengstaaf | 210 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910_slash_42_nl.pdf
Download