Beta 920ME/C7 — 7-delige set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (art. 910ME) in kistje
7-delige set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (art. 910ME) in kistje
5-6-8-10-12-14-17 mm
Specificaties
| Model | 920ME/C7 |
| Artikelcode | 009200518 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,43 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 11 × 4 cm |
| EAN | 8014230035147 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
920ME_slash_C7_nl.pdf
Download