Beta 920BP/SB8 — 8-delige set dopsleutels met kogelkop aansluiting voor inbusschroeven (art. 920BP) met support
8-delige set dopsleutels met kogelkop aansluiting voor inbusschroeven (art. 920BP) met support
5L-6L-7L-8L-10L mm
5XL-6XL-8XL mm
Specificaties
| Model | 920BP/SB8 |
| Artikelcode | 009200500 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,171 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 35 × 22 × 4 cm |
| EAN | 8014230350790 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
920BP_slash_SB_nl.pdf
Download