Beta 920A/SB8 — 8-delige set dopsleutels zeskant (art. 920A) met support
8-delige set dopsleutels zeskant (art. 920A) met support
23-24-25-26-27-28-30-32 mm
Specificaties
| Model | 920A/SB8 |
| Artikelcode | 009200042 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,617 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 29 × 7 × 4 cm |
| EAN | 8014230034034 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920A_slash_SB8_nl.pdf
Download