Beta 920A/SB13 — 13-delige set dopsleutels zeskant (art. 920A) met support
13-delige set dopsleutels zeskant (art. 920A) met support
10-11-12-13-14-15-16
17-18-19-20-21-22 mm
Specificaties
| Model | 920A/SB13 |
| Artikelcode | 009200040 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,109 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 39 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230034027 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920A_slash_SB13_nl.pdf
Download