Beta 910TX/SB6 — 6-delige set schroevendraaierdoppen voor Torx® schroeven (art. 910TX) met support
6-delige set schroevendraaierdoppen voor Torx® schroeven (art. 910TX) met support
T15-T20-T25
T27-T30-T40
Specificaties
| Model | 910TX/SB6 |
| Artikelcode | 009100530 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,354 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230081656 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910TX_slash_SB_nl.pdf
Download