Beta 910M/R55 — Draaiend mechanisme ratels voor 910M/55, 910M/56
Specificaties
| Model | 910M/R55 |
| Artikelcode | 009100888 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,055 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 8 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230378954 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910M_slash_R55_nl.pdf
Download