Beta 910A/SB17 — 17-delige set dopsleutels zeskant (art. 910A)
17-delige set dopsleutels zeskant (art. 910A)
6-7-8-9-10-11-12
13-14-15-16-17
18-19-20-21-22 mm
Specificaties
| Model | 910A/SB17 |
| Artikelcode | 009100030 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,95 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 39 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230032542 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910A_slash_SB_nl.pdf
Download