Beta 920FTX/SB6 — 6-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven (art. 910FTX) op support
6-delige set dopsleutels voor Torx® schroeven (art. 910FTX) op support
E10-E12-E14
E16-E18-E20
Specificaties
| Model | 920FTX/SB6 |
| Artikelcode | 009200390 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,408 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 5 × 3 cm |
| EAN | 8014230003115 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Torx |
920FTX_slash_SB_nl.pdf
Download