Beta 920XZN-L/S5 — 5-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel (art. 920XZN) met support
5-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel (art. 920XZN) met support
M6L-M8L-M10L
M12L-M14L
Specificaties
| Model | 920XZN-L/S5 |
| Artikelcode | 009200578 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,586 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 18 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230353289 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | XZN |
920XZN_slash_LS_nl.pdf
Download