Beta 920XZN/SB12 — 12-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel (art. 920XZN) met support
12-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel (art. 920XZN) met support
M5-M6-M8-M10-M12
M14-M16-M6L-M8L
M10L-M12L-M14L
Specificaties
| Model | 920XZN/SB12 |
| Artikelcode | 009200577 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,369 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 45 × 12 × 3 cm |
| EAN | 8014230353272 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | XZN |
920XZN_slash_SB12_nl.pdf
Download