Beta 920BL/SB11 — 11-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 920BL) met support
11-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 920BL) met support
10-12-13-14-15-16-17-18
19-21-22 mm
Specificaties
| Model | 920BL/SB11 |
| Artikelcode | 009200338 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 1,612 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 38 × 11 × 3 cm |
| EAN | 8014230538815 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920BL_slash_SB11_nl.pdf
Download