Beta 928/25 | 3/4" cardangewricht - 009280830
Professioneel 3/4" cardangewricht vervaardigd conform internationale normen DIN 3123 en UNI ISO 3316. Dit cardangewricht biedt flexibiliteit bij het werken in moeilijk bereikbare hoeken en ruimtes.
Kenmerken
- Conform DIN 3123 en UNI ISO 3316 normen
- Flexibele hoekinstelling mogelijk
- Robuuste constructie voor professioneel gebruik
- 3/4" aansluiting aan beide zijden
Specificaties
| Artikelnummer | 009280830 |
| Type | 928/25 |
| Maat | 3/4" |
| Lengte | 108mm |
| Diameter | 40mm |
| Normen | DIN 3123, UNI ISO 3316 |
| Lengte mengstaaf | 108 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
928_slash_25_nl.pdf
Download