Beta 920XZN/SB7 | 7-delige set schroevendraaier-doppen met XZN profiel
Complete 7-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel voor busschroeven. Uitgevoerd met 1/2" binnendraad en vierkant aandrijving, verchroomd en gepolijst voor professioneel gebruik.
Kenmerken
- 7-delige complete set met XZN® profiel
- 1/2" binnendraad met vierkant aandrijving
- Verchroomd en gepolijst voor duurzaamheid
- Inclusief praktische support voor opslag
- Geschikt voor busschroeven
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Set inhoud | 7 schroevendraaier-doppen |
| Profiel | XZN® |
| Maten | M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14 |
| Aandrijving | 1/2" vierkant |
| Gewicht | 605 g |
| Afwerking | Verchroomd en gepolijst |
| Inclusief | Support voor opslag |
| SKU | 009200579 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | XZN |
920XZN_slash_SB7_nl.pdf
Download