Beta 920XZN/LS | 5-delige XZN® schroevendraaier-doppenset
De Beta 920XZN/LS is een 5-delige set schroevendraaier-doppen met XZN® profiel en 1/2" binnendraad. De verchroomd-gepolijste inzetstukken worden geleverd met een praktische support voor overzichtelijke opslag.
Kenmerken
- 5-delige set met XZN® profiel
- 1/2" binnendraad met vierkantaandrijving
- Verchroomd-gepolijste uitvoering
- Inclusief support voor opslag
- Geschikt voor XZN®-busschroeven
Specificaties
| Artikelnummer | 009200578 |
| Aantal doppen | 5 stuks |
| Maten | M6L - M8L - M10L - M12L - M14L |
| Profiel | XZN® |
| Aandrijving | 1/2" vierkant |
| Gewicht | 561 g |
| Afwerking | Verchroomd-gepolijst |
| Inclusief | Support |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | XZN |
920XZN_slash_LS_nl.pdf
Download