Beta 920AS/C17X | Doppendoos met 17 twaalfkant dopsleutels
Complete doppendoos met 17 twaalfkant dopsleutels en 5 toebehoren van Beta Tools. Deze professionele set biedt een uitgebreide selectie aan dopsleutels voor diverse toepassingen in werkplaats en garage.
Kenmerken
- 17 twaalfkant dopsleutels voor optimale grip
- 5 handige toebehoren inbegrepen
- 1/2" aandrijving voor veelzijdige inzetbaarheid
- Overzichtelijke doppendoos voor gestructureerde opslag
- Robuuste constructie voor intensief gebruik
Specificaties
| Artikelnummer | 009200942 |
| Afmetingen | 420 x 185 x 60 mm |
| Gewicht | 4,8 kg |
| Aandrijving | 1/2" |
| Aantal dopsleutels | 17 stuks |
| Toebehoren | 5 stuks |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
920AS_slash_C17X_nl.pdf
Download