Beta 920/46 | 1/2" omslag met handgreep
Professionele omslagsleutel met ergonomische handgreep en 1/2" aansluiting. Vervaardigd volgens DIN 3122 en UNI ISO 3315 normen voor betrouwbare prestaties bij diverse toepassingen. De verlengde handgreep biedt extra hefboomwerking voor moeilijk bereikbare schroeven.
Kenmerken
- Ergonomische handgreep voor comfort
- Standaard 1/2" aansluiting
- Conform DIN 3122 en UNI ISO 3315
- Extra hefboomwerking door lengte
- Robuuste constructie
- Geschikt voor dopsleutels en toebehoren
Specificaties
| Totale lengte | 385 mm |
| Handgreeplengte | 110 mm |
| Werklengte | 160 mm |
| Aansluiting | 1/2" |
| Gewicht | 630 g |
| Normen | DIN 3122, UNI ISO 3315 |
| Artikelnummer | 009200862 |
| Lengte mengstaaf | 385 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920_slash_46_nl.pdf
Download