Beta 920/44 | 1/2" gebogen wringstaaf
De Beta 920/44 is een professionele 1/2" gebogen wringstaaf die voldoet aan de internationale normen DIN 3122 en UNI ISO 3315. Deze wringstaaf is ontworpen voor gebruik met 1/2" dopsleutels en toebehoren.
Kenmerken
- 1/2" vierkantaandrijving
- Gebogen ontwerp voor optimale hefboomwerking
- Conform DIN 3122 en UNI ISO 3315 normen
- Geschikt voor professioneel gebruik
- Robuuste constructie
Specificaties
| Artikelnummer | 009200858 |
| Totale lengte | 230 mm |
| Handvatlengte | 60 mm |
| Aandrijving | 1/2" vierkant |
| Gewicht | 279 g |
| Norm | DIN 3122, UNI ISO 3315 |
| Type | Gebogen wringstaaf |
| Lengte mengstaaf | 230 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
920_slash_44_nl.pdf
Download