Beta 920/15 | Verloopdop 1/2" naar 3/8"
Verloopdop van chroom-vanadium staal voor het aansluiten van 3/8" doppen op een 1/2" ratel. Voldoet aan internationale normen UNI/ISO3316 en DIN3123 voor betrouwbaar professioneel gebruik.
Kenmerken
- Van 1/2" naar 3/8" aansluiting
- Chroom-vanadium staal voor duurzaamheid
- Voldoet aan UNI/ISO3316 en DIN3123
- Robuuste constructie
- Geschikt voor professioneel gebruik
Specificaties
| Lengte | 42 mm |
|---|---|
| Diameter | 22,0 mm |
| Gewicht | 61 g |
| Aansluiting | 1/2" naar 3/8" |
| Norm | UNI/ISO3316, DIN3123 |
| Artikelnummer | 009200810 |
| Lengte mengstaaf | 42 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920_slash_15_nl.pdf
Download