Beta 910M/56 - 3/8" omschakelbare ratel met metalen handgreep
Professionele omschakelbare ratel met kniegewricht en metalen handgreep voor intensief gebruik. Deze 3/8" ratel biedt betrouwbare prestaties en duurzaamheid voor werkzaamheden met dopsleutels en toebehoren.
Kenmerken
- Omschakelbare ratel met kniegewricht voor flexibiliteit
- Metalen handgreep voor extra sterkte en grip
- 3/8" aansluiting voor breed scala aan dopsleutels
- Compact formaat voor gebruik in krappe ruimtes
Specificaties
| Aansluiting | 3/8" |
| Lengte | 265 mm |
| Diameter | 31 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Artikelnummer | 009100887 |
| Lengte mengstaaf | 265 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
910M_slash_56_nl.pdf
Download