Beta 910ASL/SB12 | 12-delige set dopsleutels
Professionele set dopsleutels met 3/8" vierkantaandrijving en twaalfkant uitvoering in lange versie. De verchroomde afwerking en veelhoekige bek zorgen voor optimale grip en duurzaamheid bij intensief gebruik.
Kenmerken
- 12-delige dopsleutelset
- Twaalfkant uitvoering voor betere grip
- Lange uitvoering voor dieper gelegen bouten
- Verchroomde afwerking
- Inclusief praktische support
Specificaties
| Aandrijving | 3/8" female |
| Aantal delen | 12 |
| Maten | 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 19/32", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8" |
| Gewicht | 1079 g |
| Artikelnummer | 009100365 |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
910ASL_slash_SB12_nl.pdf
Download