Beta 900ME/SB8 | 8-delig set schroevendraaierdoppen
Complete set van 8 schroevendraaierdoppen voor binnenzeskantschroeven met 1/4" aansluiting. De verchroomde uitvoering biedt duurzaamheid en corrosiebestendigheid voor professioneel gebruik.
Kenmerken
- 8-delige set voor diverse maten binnenzeskantschroeven
- 1/4" aansluiting voor universele compatibiliteit
- Verchroomde afwerking voor corrosiebestendigheid
- Geschikt voor professioneel gebruik
- Compacte opslag in set
Specificaties
| Artikelnummer | 009000518 |
| Aantal delen | 8 |
| Maten | 2,5-3-4-5-6-7-8-10 mm |
| Aansluiting | 1/4" |
| Gewicht | 300 g |
| Afwerking | Verchroomd |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
900ME_slash_SB8_nl.pdf
Download