Beta 900MB/SB - 12-delig set zeskant dopsleutels
De Beta 900MB/SB is een 12-delige set zeskant dopsleutels in lange uitvoering met vrouwelijke vierkant aandrijving 1/4". De set is vervaardigd volgens UNI/ISO 2725-1 en DIN 3124 normen en beschikt over een veelhoekige bek met verchroomde afwerking.
Kenmerken
- 12-delige set in lange uitvoering
- Veelhoekige bek voor betere grip
- Verchroomde afwerking voor corrosieweerstand
- Conform UNI/ISO 2725-1 en DIN 3124 normen
- Compleet assortiment voor diverse toepassingen
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal delen | 12 stuks |
| Maten | 4-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm |
| Aandrijving | 1/4" vierkant vrouwelijk |
| Gewicht | 250 g |
| Artikelnummer | 009000179 |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
900MB_slash_SB_nl.pdf
Download