Beta 900BG/31C | Morphos handvat 1/4" - 009000831"
Het Beta 900BG/31C Morphos handvat met 1/4" aansluiting biedt ergonomische bediening voor precisiewerk. Dit compacte handvat is onderdeel van de Morphos serie en zorgt voor comfortabele grip tijdens gebruik.
SKU :
009000831Barcode :
8054809859941Beta 900BG/31C | Morphos handvat 1/4"
Het Beta 900BG/31C Morphos handvat met 1/4" aansluiting biedt ergonomische bediening voor precisiewerk. Dit compacte handvat is onderdeel van de Morphos serie en zorgt voor comfortabele grip tijdens gebruik.
Kenmerken
- Ergonomisch Morphos ontwerp
- 1/4" vierkante aansluiting
- Compacte afmetingen voor precisiewerk
- Lichtgewicht constructie
- Duurzame Beta Tools kwaliteit
Specificaties
| Lengte (L) | 129 mm |
| Lengte 1 (L1) | 20 mm |
| Gewicht | 81 gram |
| Aansluiting | 1/4" |
| Artikelnummer | 009000831 |
| Lengte mengstaaf | 129 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900BG_slash_31C_nl.pdf
Download