Beta 900AS/SB11 | 11-delig set van zeskant dopsleutels
De Beta 900AS/SB11 is een complete 11-delige set zeskant dopsleutels met 1/4" aansluiting. Deze verchroomde dopsleutels zijn geschikt voor diverse professionele toepassingen en bieden betrouwbare prestaties.
Kenmerken
- 11-delige complete set
- Zeskant dopsleutels voor optimale grip
- 1/4" vierkante aansluiting
- Verchroomde afwerking voor corrosieweerstand
- Inclusief praktische opbergmogelijkheid
Specificaties
| Aantal delen | 11 stuks |
| Aansluiting | 1/4" |
| Maten | 3/16-7/32-5/32-1/4-9/32-5/16-11/32-3/8-7/16-1/2-9/16 |
| Gewicht | 300 g |
| Afwerking | Verchroomd |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900AS_slash_SB11_nl.pdf
Download