Beta 900/C12MR | 12 zeskantdopsleutels
De Beta 900/C12MR is een complete set met 12 zeskantdopsleutels, 20 bits en 7 toebehoren. De set wordt geleverd met foam inleg in een robuuste metalen kist en bevat een draaibare ratel voor werk in kleine ruimten.
Kenmerken
- Draaibare ratel ideaal voor kleine ruimten
- Complete set met dopsleutels, bits en toebehoren
- Foam inleg voor georganiseerde opslag
- 1/4" aansluiting voor universele compatibiliteit
- Verlengstukken voor betere bereikbaarheid
Specificaties
| Dopsleutels | 12 stuks (4-14 mm) |
| Bits | 20 stuks |
| Afmetingen kist | 350 x 150 x 50 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Aansluiting | 1/4" |
| Artikelnummer | 009000962 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_C12MR_nl.pdf
Download