Beta 900/55Z - Omkeerbare ratel 1/4" met 72-tands mechanisme
Professionele omkeerbare ratel met vernieuwd design en 72-tands mechanisme. De ratel biedt verhoogde betrouwbaarheid door optimaal tandcontact en snelle werking door kleine terugstelhoek.
Kenmerken
- 72-tands mechanisme voor nauwkeurige werking
- 15 tanden hebben altijd contact met tandwiel voor verhoogde betrouwbaarheid
- 5° terugstelhoek voor verhoogde werksnelheid
- Vernieuwd ergonomisch design
- 1/4" vierkante mannelijke aansluiting
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 126 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Aansluiting | 1/4" vierkant mannelijk |
| Artikelnummer | 009000882 |
| Lengte mengstaaf | 126 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_55Z_nl.pdf
Download