Beta 900/32 - 1/4" flexibel steekhecht
Flexibel steekhecht met 1/4" aansluiting voor gebruik met dopsleutels en andere gereedschappen. Het flexibele ontwerp biedt toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen waar een rechte verlengstuk niet geschikt is.
Kenmerken
- Flexibel ontwerp voor moeilijk bereikbare plaatsen
- 1/4" vierkante aansluiting
- Compatibel met standaard dopsleutels
- Robuuste constructie voor intensief gebruik
Specificaties
| Artikelnummer | 009000839 |
| Type | 900/32 |
| Lengte | 280 mm |
| Werklengte | 154 mm |
| Aansluiting | 1/4" |
| Gewicht | 157 g |
| Lengte mengstaaf | 280 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_32_nl.pdf
Download