Beta 920PE/SB9 — 9-delige set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (art. 920PE) met support
9-delige set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (art. 920PE) met support
4-5-6-8-10 mm
5L-6L-8L-10L mm
Specificaties
| Model | 920PE/SB9 |
| Artikelcode | 009200441 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,859 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 22 × 15 × 2 cm |
| EAN | 8014230034911 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
920PE_slash_SB_nl.pdf
Download