Beta 920ASL/SB11 — 11-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 920AS/L) met support
11-delige set dopsleutels, twaalfkant, lange uitvoering (art. 920AS/L) met support
1/2-9/16-5/8-11/16
3/4-13/16-7/8-15/16
1-1.1/8-1.1/16
Specificaties
| Model | 920ASL/SB11 |
| Artikelcode | 009200369 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 2,328 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 38 × 11 × 3 cm |
| EAN | 8014230538785 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
920ASL_slash_SB11_nl.pdf
Download