Beta 910ME/SB5 — 5-delig set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant schroeven (artike 910ME) op een houder
5-delig set schroevendraaierdoppen voor binnenzeskant
schroeven (artike 910ME) op een houder
4-5-6-8-10 mm
Specificaties
| Model | 910ME/SB5 |
| Artikelcode | 009100515 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,325 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230822082 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
910ME_slash_SB_nl.pdf
Download