Beta 910PE/SB7 — 7-delige set schroevendraaierdoppen voor inbusschroeven (art. 910PE) met support
7-delige set schroevendraaierdoppen voor inbusschroeven (art. 910PE) met support
3-4-5-6-7-8-10 mm
Specificaties
| Model | 910PE/SB7 |
| Artikelcode | 009100503 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,424 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 24 × 7 × 3 cm |
| EAN | 8014230081649 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Inbus |
910PE_slash_SB_nl.pdf
Download