Beta 910B/SB17 — 17-delige set dopsleutels twaalfkant (art. 910B)
17-delige set dopsleutels twaalfkant (art. 910B)
6-7-8-9-10-11-12
13-14-15-16-17
18-19-20-21-22 mm
Specificaties
| Model | 910B/SB17 |
| Artikelcode | 009100130 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,908 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 39 × 6 × 3 cm |
| EAN | 8014230032726 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910B_slash_SB_nl.pdf
Download