Beta 900TX/SB8 — 8-delig set schroevendraaierdoppen voor Torx® schroeven (artikel 900TX) op een houder
8-delig set schroevendraaierdoppen
voor Torx® schroeven (artikel 900TX) op een houder
T9-T10-T15-T20
T25-T27-T30-T40
Specificaties
| Model | 900TX/SB8 |
| Artikelcode | 009000730 |
| Merk | Beta |
| Verpakkingsgewicht | 0,145 kg |
| Verpakkingsafmetingen | 25 × 4 × 3 cm |
| EAN | 8014230822075 |
Documentatie
| Merk | Beta |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900TX_slash_SB_nl.pdf
Download