Beta 960/C6 | 3/8" zeskant dopsleutels voor het demonteren
Gespecialiseerde set 3/8" zeskant dopsleutels voor het demonteren en installeren van uitlaatgassensoren. Complete set met korte en lange uitvoeringen voor optimale toegankelijkheid bij motoronderhoud.
Kenmerken
- Speciaal voor uitlaatgassensoren
- 3 korte uitvoeringen: 13, 14, 17 mm
- 3 lange uitvoeringen: 13, 14, 17 mm
- Zeer sterke constructie voor intensief gebruik
- Compacte opbergbox voor overzicht
Specificaties
| Artikelnummer | 009600055 |
| Aandrijving | 3/8" |
| Gewicht | 800 g |
| Box afmetingen | 170 x 120 x 50 mm |
| Aantal stuks | 6 dopsleutels |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
960_slash_C6_nl.pdf
Download