Beta 920MQ/22 1/2" Verlengstuk
Verlengd geïsoleerd 1/2" verlengstuk voor elektrische werkzaamheden tot 1000V. Deze langere uitvoering biedt extra bereik bij moeilijk toegankelijke locaties. Vervaardigd conform EN 60900 veiligheidsnorm.
Kenmerken
- Geïsoleerd tot 1000V volgens EN 60900
- Verlengde uitvoering voor extra bereik
- 1/2" vierkant aandrijving
- Veilig werken aan elektrische installaties
- Robuuste constructie voor professioneel gebruik
Specificaties
| Lengte | 264 mm |
| Diameter | 30 mm |
| Gewicht | 416 g |
| Aandrijving | 1/2" |
| Isolatie | 1000V EN 60900 |
| SKU | 009200805 |
| Type dop | Lang |
| Aansluiting dop | 1/2" |
| Slagmoersleutel geschikt | Ja |
920MQ_slash_22_nl.pdf
Download