Beta 910B/SN | Twaalfkant dop met cardangewricht
Professionele twaalfkant dopsleutel met cardangewricht voor 3/8" aandrijving. Het Beta 910B/SN biedt flexibele toegang tot schroeven in moeilijk bereikbare posities door het geïntegreerde cardangewricht.
Kenmerken
- Twaalfkant profiel voor optimale grip
- Cardangewricht voor hoekige toegang
- 3/8" aandrijfvierkant
- Geschikt voor professioneel gebruik
- Verkrijgbaar in verschillende maten
Specificaties
| Aandrijving | 3/8" |
| Maten | 11, 12, 13, 14, 15 mm |
| Lengte | 49,5 - 53,5 mm |
| Diameter | 15,8 - 20,8 mm |
| Gewicht | 61 - 64 gram |
| Dopmaat (mm) | 11,3, 12,8, 13,8, 10,3, 9,8 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 3/8" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Twaalfkant |
910B_slash_SN_nl.pdf
Download
Selecteer aantal en voeg direct toe aan uw winkelwagen
Laden...