Beta 900BG/31K - Morphos handvat 1/4"
Ergonomisch Morphos handvat van Beta Tools met 1/4" aansluiting. Dit handvat biedt comfort en precisie bij werkzaamheden met dopsleutels en bits.
Kenmerken
- Ergonomisch Morphos design
- 1/4" vierkant aansluiting
- Conform UNI/ISO 3315 en DIN 3122 normen
- Lichtgewicht constructie
Specificaties
| Artikelnummer | 009009847 |
| Lengte | 128 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Aansluiting | 1/4" vierkant |
| Normen | UNI/ISO 3315, DIN 3122 |
| Merk | Beta Tools |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900BG_slash_31K_nl.pdf
Download