Beta 900/42 | 1/4" wringstaaf met schuifstuk
Professionele 1/4" wringstaaf met schuifstuk voor gebruik met dopsleutels en toebehoren. Deze Beta 900/42 is vervaardigd conform DIN 3122 en UNI ISO 3315 normen voor betrouwbare prestaties in professionele toepassingen.
Kenmerken
- Compatibel met 1/4" dopsleutels en toebehoren
- Schuifstuk voor flexibele lengteaanpassing
- Conform DIN 3122 en UNI ISO 3315 normen
- Robuuste constructie voor duurzaam gebruik
Specificaties
| Artikelnummer | 009000854 |
| Aandrijving | 1/4" |
| Lengte (L) | 115 mm |
| Breedte (A) | 22 mm |
| Gewicht | 37 g |
| Normen | DIN 3122, UNI ISO 3315 |
| Lengte mengstaaf | 115 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_42_nl.pdf
Download