Beta 900/40 | 1/4" T-sleutel met cardangewricht
De Beta 900/40 is een professionele 1/4" T-sleutel uitgerust met een cardangewricht voor toegang tot moeilijk bereikbare plaatsen. Deze dopsleutel maakt deel uit van de Beta 1/4" serie en biedt uitstekende wendbaarheid tijdens het werk.
Kenmerken
- Cardangewricht voor flexibele hoekpositionering
- 1/4" aandrijfvierkant voor standaard doppen
- T-vormige handgreep voor optimale hefboomwerking
- Hoogwaardige constructie voor langdurig gebruik
- Geschikt voor precisiewerk in krappe ruimtes
Specificaties
| Aandrijfvierkant | 1/4" |
| Totale lengte (L) | 390 mm |
| Handgreeplengte (L1) | 145 mm |
| Gewicht | 162 g |
| Artikelnummer | 009000843 |
| Lengte mengstaaf | 390 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900_slash_40_nl.pdf
Download