Beta 949/S6 | 6-delig set van diepe T soklsleutels - 009490076
De Beta 949/S6 is een complete 6-delige set diepe T-soksleutels voor veelzijdig gebruik. Deze set bevat de meest gebruikte maten en biedt zowel snelheid als kracht dankzij de verschuifbare wringstaaf.
Kenmerken
- Verschuifbare wringstaaf met twee posities: T-positie voor snel draaien, L-positie voor maximale kracht
- Maximale dopsleuteldiepte van 60mm
- Wringstaaf kan gefixeerd worden in het midden
- Complete set met 6 meest gebruikte maten
Specificaties
| Artikelnummer | 009490076 |
| Type | 949/S6 |
| Aantal delen | 6 |
| Maten | 8-10-12-13-14-17 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Max. dopsleuteldiepte | 60 mm |
| Aantal in set | 6 |
| Product soort | Set |
949_slash_S6_nl.pdf
Download