Beta 900FL | Flexibel verlengstuk
Het Beta 900FL flexibele verlengstuk voor 1/4" dopsleutels biedt toegang tot moeilijk bereikbare plekken. De flexibele constructie maakt het mogelijk om rond obstakels te werken terwijl de krachtoverbrenging behouden blijft.
Kenmerken
- Flexibele constructie voor werk rond obstakels
- 1/4" vierkantaansluiting aan beide zijden
- Compact formaat van 150 mm
- Geschikt voor handmatig gebruik
Specificaties
| Artikelnummer | 009000828 |
| Type | 900FL |
| Lengte | 150 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Aansluiting | 1/4" vierkant |
| Gewicht | 58 g |
| Lengte mengstaaf | 150 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
900FL_nl.pdf
Download