Beta 900/SB - 13-delige set dopsleutels zeskant
Complete 13-delige set dopsleutels met zeskant profiel en 1/4" binnendraadbinnenzeskant. Verchroomde afwerking voor duurzaamheid en corrosiebestendigheid.
Kenmerken
- 1/4" binnendraadbinnenzeskant
- Verchroomde afwerking
- Zeskant profiel voor optimale grip
- Complete set voor diverse toepassingen
- Voldoet aan UNI/ISO 2725-1 DIN 3124 norm
Specificaties
| Aantal stuks | 13 dopsleutels |
| Maten | 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 mm |
| Gewicht | 239 g |
| Artikelnummer | 009000150 |
| Type dop | Kort |
| Aansluiting dop | 1/4" |
| Slagmoersleutel geschikt | Nee |
| Dop profiel | Zeskant |
900_slash_SB_nl.pdf
Download